The Crow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Crow

The Crow cs klan
 
PortalHomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Vicevi

Go down 
AuthorMessage
Zack
Administrator
Zack


Број порука : 66
Points : 10211
Join date : 2009-04-04
Age : 30
Локација : Trupale City

Vicevi Empty
PostSubject: Vicevi   Vicevi I_icon_minitimeTue May 19, 2009 12:31 pm

Koliko je beba potrebno da se ofarba jedan zid? Jedna, ako dobro zamahnes!

Sta uradi vozac kamiona kada ugleda grupu decice da prelazi ulicu?
UKLJUCI BRISACE!!!!!!!!!!

Mama, Hocu da se igram klikera...-Dosta bre sine, sta ti mislis koliko baka ima ociju..?

Porodila se zena u bolnici i sad dete treba da se izmeri, ali u bolnici nema vaga. Posto u blizini ima jedna mesara, odnesu je oni tamo na merenje. Nakon 5 min izlazi mesar sav krvav i kaze: -200 grama bez kostiju!

Narkoman i gubavac u zatvorskoj celiji. Strazaru ispadnu kljucevi. Krene gubavac rukom da ih dohvati. Odpadne mu ruka. Krene drugom, otpadne mu i druga. Krene nogom, otpadne mu noga. Krene drugom nogom, otpadne i ona. Na to ce narkoman: Brate, jos malo pa si izasao.

Padaju dve bebe sa 12-og sprata i jedna se uhvati okom za granu a druga vilicom za ivicnjak.

Secam se kada su me oteli i kada su mom ocu poslali moj mali prst, kao dokaz da sam kod njih. Otac je trazio jos dokaza.

Naidje Hitler na gomilu pepela: "Hans, jesam rek'o da su sva javna okupljanja Jevreja zabranjena!

Bili u vozu gubavac i *&%#!. Usao voz u tunel i gubavac navali na kurvu i siluje je. *&%#!: Mogao si me pre pitati jer imam AIDS. Gubavac: Ma nema veze, i onako mi je ostao unutra...

Sta je to malo crveno i sprica na sve strane? Beba se igra cirkularom.

Dva covjeka ispred zgrade stoje i kolju bebu. Naidje zena iz komsiluka pa ih pita: "Majstori jeste li za rakicu?

Došao Hitler u posetu Aušvicu i razgleda logor. -Danas je tako fin vazduh i još mirišu karamele. Na to će komadant logora: -Nije to moj fireru nego spaljujemo šećeraše.

Mama mama stiglo proljece, kako znas, visibaba na tavanu!!!

U ratu granata vojniku otkinula nogu i on urlice od bolova. Prilazi mu drugi vojnik i dreknu na njega: Šta se dernjaš? Granata ti je otkinula samo nogu. Onom tamo je otkinula glavu pa cuti.

Sta dobijas kad skuvas bebu - caj od majcine dusice.

Nadju dva ludjaka pistolj. Kaze prvi to ti je lula, stavi pistolj u usta i opali i padne mrtav. Kaze drugi kakav jak duvan.

Mama se penje uz stepenice i drzi dete za jednu nogu, a glava mu udara o stepenice. Komsinica dovikuje: - Spasce mu kapica, komsinice! Mama joj odgovara: - Ne brinite, zakucala sam je.

Dobar dan, dajte mi molim vas pola kilograma detetine. Mesar uzme komad mesa iz hladnjace i pocne seci sa satarom. Odmeri pola kilograma i pocne uvijati u celofan. Tip ga usput pita: Je l' to sveze? Kako da ne, sad smo ga skinuli sa ljuljaske.

Nakon Cernobila mali rus svojoj mami: Mama, mama meni raste treca sisa! Na to ce mama: Boli me kurac..

MALO CRVENO IDE 80 KM/h? BEBA U MIKSERU!
Back to top Go down
https://thecrow-csklan.forumotion.net
 
Vicevi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Crow  :: Zabava :: Smesna Strana-
Jump to: